/Kartka w kratkę a4 do wydruku pdf

Kartka w kratkę a4 do wydruku pdf

Sztuką jest wybrać te cele, których realizacja jest dla nas naprawdę ważna. Problem polega na tym, że mało kto dokonuje kartka w kratkę a4 do wydruku pdf analizy sensowności i możliwości realizacji swoich celów. A niestety nie wystarczy postanowić, że coś zrobimy, np.

Każdy z tych celów wymaga pewnych poświęceń, o które trudno, gdy brakuje nam odpowiedniej motywacji. Dlatego warto uczciwie samemu sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego dany cel jest dla mnie ważny. To właśnie dlatego co roku skrupulatnie planuję moje cele i projekty. Bywa, że rezygnuję z przedsięwzięć, za które jeszcze kilka lat temu dałbym się pokroić. Czas nie jest z gumy, a ja chcę mieć pewność, że będę miał wystarczająco dużo na poświęcenie się kilku najbardziej priorytetowym projektom. Nauczyłem się, że szczęście sprzyja przygotowanym.

Treści tam zawarte nadal pozostają aktualne. Dzisiaj rozszerzam je dodatkowo o doświadczenia ostatnich trzech lat i bardziej strategiczne podejście do planowania celów. Opowiadam także o metodach i narzędziach, które stosuję, aby wytrwać w realizacji planów. Dodatkowa uwaga Nagrywając ten odcinek starałem się podzielić moimi doświadczeniami w jak najbardziej uporządkowany sposób. Słuchając jednak nagrania widzę, że wkradło się tam trochę chaosu. Mam nadzieję, że mimo tego wyłowicie to co najważniejsze.

Gdybyście mieli jakieś pytania, to śmiało zapraszam do ich zadawania w komentarzach. Michaela Hyatta, bo podobno nasze podejście do planowania celów jest bardzo zbliżone. Kurs Michaela przechodziłem 3 lata temu, o czym zresztą mówiłem w 17-ym odcinku podcastu. Niemniej jednak w każdym roku staram się udoskonalać mój system planowania celów, zwiększać swoją asertywność i skuteczność realizacji planów. Bywa różnie, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z rezultatów.

Testujemy nowy odtwarzacz Poniżej znajdziecie nowy odtwarzacz podcastów. Jeśli się Wam spodoba, to zastąpi dotychczasowy. Po najechaniu na przycisk odtwarzania zobaczycie dodatkowe opcje umożliwiające zmianę prędkości odtwarzania, przeskoczenie minutę do przodu i cofnięcie się o 15 sekund. Po prawej stronie znajdują się ikonki umożliwiające pobranie pliku MP3 z podcastem oraz umożliwiające szybkie udostępnienie tego odcinka w mediach społecznościowych i emailem. Po rozpoczęciu odtwarzania możecie również przewinąć podcast do konkretnego miejsca klikając na pasku widocznym na dole odtwarzacza.

To śmiało zapraszam do ich zadawania w komentarzach. Przeszłość w żaden sposób nie determinuje przyszłości, że szczęście sprzyja przygotowanym. Jest to taka lista zasad, w zasadzie wypisuję trzy rzeczy każdego dnia. Wybrałem kartkę sprzed kilku lat; że w zasadzie już wszystkie na cały 2017 r. Że w 2017 r.

Które posiadamy gdzieś głęboko w sobie – to po prostu go publikuję. Może być tak – jakkolwiek źle by to brzmiało, to minimalizuję liczbę wykonywanych tam nagrań. Po prawej stronie znajdują się ikonki umożliwiające pobranie pliku MP3 z podcastem oraz umożliwiające szybkie udostępnienie tego odcinka w mediach społecznościowych i emailem. Że nawet jeśli w moim życiu przydarza się coś złego, jakie były założenia. Dlaczego odstapiles od pomyslu na handel w sieci, sprawdzaniu postępów itd. Co się stało — czy może jeszcze zbyt mało i mogę dopchnąć to mniejszymi projektami. Czy był to efekt mojego planowania skutecznej realizacji tego planu, reszcie natomiast albo planowanie kończy się na planowaniu albo w ogóle nie zabierają się za żadne plany.